Nie żyje polityk i wieloletni szef WOŚP. Zginął w tragicznym wypadku

Polityk, radny powiatu i wieloletni szef WOŚP zginął w wypadku. Przykre wiadomości o śmierci właśnie pojawiły się w mediach. Nikt nie mógł przewidzieć, że dojdzie do takiego zdarzenia.

Polityk, radny powiatu i wieloletni szef WOŚP nie żyje

Właśnie pojawiły się dramatyczne doniesienia o wypadku, podczas którego zginął Sebastian Barczak, radny powiatu pajęczańskiego, wieloletni szef WOŚP, znany w całej lokalnej społeczności. Mężczyzna zginął dziś w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 42 w Makowiskach. Po wypadku droga została całkowicie zablokowana. 

Wpadek miał miejsce zaledwie kilka lat temu na drodze krajowej nr 42 w Makowiskach. Policja przekazała już pierwsze ustalenia, z których wynika, że polityk jechał rowerem i wpadł pod ciągnik siodłowy. Ciągnikiem kierował 26-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Okoliczności zdarzenia ustalać będzie policja pod nadzorem prokuratury.

Nie żyje Sebastian Barczak

Portal pajecznonaszemiasto.pl, jako pierwsze przekazało przykrą wiadomość o śmierci Barczaka. Polityk zginął w wypadku w wieku 45-lat. Sebastian Barczak od lat związany był z samorządem powiatu pajęczańskiego. W 2018 roku rozpoczął kadencję, obejmując funkcję wiceprzewodniczącego Komisja Edukacji, Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz członka Komisja Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu.

Sebastian Barczak pracował dla całej lokalnej społeczności. Jego działania znane były wszystkim mieszkańcom, którzy po dzisiejszym wypadku, nie mogą uwierzyć, że polityka nie ma już między nimi. Do rodziny i bliskich spływają kondolencje z całego powiatu.

Komentarze