Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tle

Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tle

Wiele osób chcąc upamiętnić piękne chwile w swoim życiu, decyduje się na zrobienie zdjęcia. Tak właśnie było, kiedy przyjaciółki cieszyły się wzajemnie swoim towarzystwem. Fotografia trafiła do sieci, jednak okazało się, że zawiera jeden szczegół, który mrozi krew w żyłach.

Niemal każdy w swoim życiu wykonał zdjęcie upamiętniające jakieś ważne wydarzenie. W dobie ogólnodostępnych urządzeń mobilnych większość ludzi ma dostęp do aparatu. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy wykonać zdjęcie. Niektóre z nich mogą skrywać osobliwy sekret. 

Przyjaciółki zdecydowały się na pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy byli w szoku kiedy je zobaczyli

Nie da się ukryć, że czasami natrafiamy na zdjęcie, które potrafi wywołać nie lada konsternację. Ostatnio wspominaliśmy o fotografii Agaty Dudy, która wywołała burzę w sieci. Tym razem internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom, widząc zdjęcie, które zrobiły sobie przyjaciółki. Z pozoru niczym się ono nie wyróżnia, jednak kiedy dokładniej mu się przyjrzymy, możemy zauważyć niezwykle osobliwy detal. 

W internecie nie raz każdy z nas natknął się na niepozorne zdjęcie, które skrywało jakiś sekret. Niektóre z nich mogły przyprawić nas o uśmiech, a inne wywołać ciarki. To własnie do tej drugiej grupy należy zdjęcie, które zrobiły sobie przyjaciółki. Jaki szczegół jest na nim zawarty?

Nikt nie spodziewał się, że to zdjęcie ma pewną tajemnicę 

Przyjaciółki były niezwykle uradowane wspólnym spotkaniem. Prawdopodobnie nie mogły się go już doczekać. Cóż może być lepszego od spędzania czasu z osobami, które są bliskie sercu? Młode kobiety postanowiły upamiętnić tę piękną chwilę i zrobiły sobie zdjęcie w centrum miasta. Za nimi przechodziło wiele innych osób. To właśnie ich widok sprawił, że internauci przeżyli trwogę.

Okazało się, że przechodnie znajdujący się za przyjaciółkami mają tą samą twarz. Taki widok z pewnością można uznać za niepokojący i rodem z koszmaru sennego. Najprawdopodobniej ten rezultat zawdzięczamy pracy grafika komputerowego, który chciał by zdjęcie wywołało zaskoczenie. Efekt, który osiągnął z pewnością można określić jako mrożący krew w żyłach. 


Komentarze