Anna Mucha zaliczyła wpadkę. Nagle pękły jej spodnie, wszystko widać na zdjęciu

Anna Mucha zaliczyła wpadkę. Nagle pękły jej spodnie, wszystko widać na zdjęciu

Anna Mucha znana jest między innymi z hitu TVP „M jak miłość”, ale w czasie epidemii koronawirusa tak samo jak reszta kolegów i koleżanek z branży znajduje się na przymusowym wolnym. Aktorka mimo zawodowego przestoju nie próżnuje i zaangażowała się w akcję charytatywną jednego ze stołecznych klubów. W sieci podzieliła się zdjęciem dokumentującym to wydarzenie, ale fani szybko zwrócili uwagę na ogromną dziurę w spodniach.

Anna Mucha już niedługo wróci na plan zdjęciowy, gdyż w związku z decyzjami podjętymi przez rządzących, ekipy filmowe mogą wrócić do pracy. To, że ekipa „M jak miłość” wznawia zdjęcia jest już pewne, ale sama aktorka nie obija się w czasie nieplanowanego urlopu. Na swój Instagram wrzuciła zdjęcie, gdzie pokazuje jak roznosi posiłki dla potrzebujących, niestety zaliczyła małą wpadkę.

Anna Mucha pokazała się z dziurą w spodniach

Anna Mucha pochwaliła się, iż bierze udział w akcji charytatywnej stworzonej przez Legię Warszawa. Klub piłkarski zapoczątkował akcję #gotowidopomocy, w ramach której codziennie przygotowywane są posiłki dla osób potrzebujących i starszych. Łącznie pomoc otrzymuje ponad 700 osób. W czasie epidemii to właśnie seniorzy potrzebują wsparcia i Legia Warszawa zaprasza wszystkich chętnych do rozwożenia przygotowanego pożywienia. Anna Mucha słynie z wielkiego serca, nic więc dziwnego, że postanowiła odpowiedzieć na apel. Na Instagrama wrzuciła zdjęcie, gdzie pozuje z pudełkami pełnymi jedzenia i nagłaśnia całą akcję, niestety fanom nie umknęła wielka dziura widoczna na nodze gwiazdy.

Zaliczyła małą wpadkę, ale najważniejszy jest szczytny cel

Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje i najlepiej obrazuje to moda. Zwolenników jak i przeciwników podziurawionych spodni jest wielu, jednak nietypowa dziura na udzie Anny Muchy wygląda niczym zrobiona przez jakiś ostry przedmiot. Obserwatorzy postanowili w zabawny sposób skomentować ten widok.

– Anka spodnie o blat w kuchni podarlas. Z czego masz ten blat? – żartował jeden z fanów aktorki. Inni śmiali się, że ubytek materiału w nogawce spowodowany jest przeznaczeniem go na obowiązkową maseczkę. Powstała też teoria, iż spodnie Anny Muchy pękły, gdyż tak mocno zaangażowała się w pomoc. W każdym komentarzu jednak widać uznanie dla charytatywnej działalności gwiazdy „M jak miłość” i trudno nie zgodzić się z tą opinią.

Kobieta o złotym sercu

Postawa Anny Muchy jest godna podziwu. Pomoc seniorom i potrzebujących szczególnie w czasie epidemii wydaje się niezwykle ważna. Jak sama aktorka podkreśla w opublikowanym wpisie, akcja roznoszenia posiłków jest jedną z najcudowniejszych w jakich wzięła udział. Oby jej postawa stała się wzorem do naśladowania.


Komentarze