Ojciec pozwalał kolegom wykorzystać syna, później sam go krzywdził. Opinia psychologa o chłopcu jest wstrząsająca

Gwałt z wyjątkowym okrucieństwem okropnie wpłynął na psychikę dziecka. Ojciec chłopca pozwalał swoim znajomym na wyrządzanie mu ogromnej krzywdy. Jakby tego było mało, on sam również w tym uczestniczył.

Gwałt bez wątpienia jest okropną zbrodnią. Niepohamowane popędy oprawców odzierają drugą osobę z poczucia bezpieczeństwa i człowieczeństwa. Najgorzej jednak jest w momencie, kiedy coś takiego spotyka dziecko. Chłopiec przeżył prawdziwe piekło z rąk ojca. Psycholog wydał opinię o dziecku.

Gwałt zadany własnemu dziecku

Tragedia, jaką był gwałt, spotkała dziecko kiedy miało zaledwie 7 lat. Oprawcą okazał się ojciec i jego koledzy. Bestialstwo wyszło na jaw przez nietypowe zachowanie chłopca. Wówczas jego losem zainteresowała się opieka społeczna. To, co odkryli pracownicy socjalni, przerastało wszelkie pojęcie. 

Chłopiec przeżywał swój dramat w Zborowie pod Dopiewem w powiecie poznańskim. Jego zachowanie było niezwykle niepokojące. W wieku sześciu lat miewał nagłe ataki agresji. Już wtedy można było stwierdzić, że przeżywa dramaty w rodzinnym domu. Jednak dopiero dwa lata później chłopiec zainteresował swoim zachowaniem prokuraturę.

Stało się to wtedy gdy udawał stosunek seksualny na innym dziecku. Jak się później okazało, przyczyną był gwałt z wyjątkowym okrucieństwem, którego doświadczył. Jednak agresja dziecka nie jest najgorszą rzeczą jaka pozostała mu po tych dramatycznych wydarzeniach

Brutalna prawda ujrzała światło dzienne

Kiedy interweniowała opieka społeczna i odebrała dziecko od matki alkoholiczki, chłopiec trafił pod opiekę emerytowanego policjanta oraz jego żony. Zdobyli jego zaufanie, a chłopiec zdradził im okrutną prawdę o tym, co go spotkało. Prawda o gwałcie, jaki został na nim dokonany, ujrzała światło dzienne. Dziecko przebywało w weekendy ze swoim ojcem. Podczas takich spotkań mężczyzna zapraszał swoich kolegów. Pozwalał im na odbywanie ze swoim synem stosunków seksualnych. Sam również w tym uczestniczył. pozostawiło to okropną ranę na psychice dziecka.

Psycholog zdiagnozował u chłopca zespół stresu pourazowego. Przypadłość ta występuje również u żołnierzy, którzy wrócili z wojny. Jednak wówczas ta straszna przypadłość dotyczy dorosłych mężczyzn a nie dziecka. Tego typu przypadłość u tak młodej osoby może przynieść opłakane konsekwencje. Na szczęście chłopiec znajduje się pod opieką specjalistów, którzy starają się mu pomóc w ośrodku terapeutycznym. Niestety jego opiekun sądzi, że jego szanse na normalne funkcjonowanie są nikłe.

Komentarze