Widzisz, gdzie skrył się kotek? Nie każdy potrafi go znaleźć w 10 sekund

Kot na tym zdjęciu schował się na tyle dobrze, że nawet właściciel miał problem ze znalezieniem go od razu. Gdy tylko spostrzegł, gdzie się ukrywa, od razu złapał za aparat i zrobił zdjęcie.

Niemal każdy kot potrafi dostosować się idealnie do środowiska. Nawet z pozoru najbardziej niewygodne i nietypowe miejsca mogą być dla zwierzaka świetnym miejscem na ucięcie drzemki. Zachowanie niektórych kotów wcale sporo nie odbiega od kameleonów, z tą różnicą, że kot nie zmienia swoich kolorów.

Gdzie schował się kot? Niewiele osób jest w stanie spostrzec go w 10 sekund

Ten kot świetnie zamaskował się w tym otoczeniu. Trudno spostrzec go na pierwszy rzut oka. Niewiele osób dało radę znaleźć zwierzaka w ciągu pierwszych 10 sekund. Niektórzy internauci musieli się sporo głowić, zanim zauważyli, gdzie skrywa się czworonóg. Nawet sam właściciel musiał się chwilę przyjrzeć, żeby go znaleźć, dlatego właśnie postanowił to udokumentować. Wstawił zdjęcie ze zwierzakiem na internetowe forum Reddit jako zagadkę. Stwierdził, że nie jest to trudne „ale jego kot chciał po prostu powiedzieć cześć”.

– Twój kot nie chciał powiedzieć cześć, chciał, żebym kompletnie się zamotał, szukając gdzie on jest – odpowiedział internauta.

– Długo musiałem przybliżać obrazek, zanim znalazłem – czytamy dalej.

– Zajęło mi to dłużej, niż bym się spodziewał – pisał komentujący.Jeśli nie znalazłeś kota w ciągu 10 sekund, to nie musisz się poddawać. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą ci rozwiązać zagadkę. Odpuść sobie prawą stronę zdjęcia, zwierzak nie schował się między kwiatkami. Nie ma go również za firanką ani na stole. W zasłonę również się nie wplątał. Został tylko jeden punkt zaczepienia – czarne krzesło. Przyjrzyj się mu uważnie

Jeśli dalej nie spostrzegłeś, gdzie na krześle świecą się żółte ślepia, to poniżej prezentujemy rozwiązanie. To właśnie tutaj ukrył się zwierzak.

Komentarze