Kasia Cichopek wrzuciła zdjęcie bez stanika. Fani rozgrzani, jak piec kaflowy

Katarzyna Cichopek zszokowała swoich fanów, szczególnie tych płci męskiej. Jej najnowsze zdjęcie szybko podchwyciły plotkarskie portale, ale jedno jest pewne – wygląda świetnie.

Katarzyna Cichopek zazwyczaj emanuje klasą i skromnością, jednak teraz pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Fani wyrażają zachwyt, a aktorka może cieszyć się, że ujęcia z wakacji stają się popularne.Katarzyna Cichopek nie stresuje się niczym i pozuje bez stanika

Aktorka, która ma za sobą natłok pracy na planie „M jak miłość”, spakowała męża – Marcina Hakiela, dwójkę dzieci i wyjechała na Gran Canarię. Postanowiła odpocząć, maksymalnie się zrelaksować, a przy okazji pozwiedzać zakątki popularnej wyspy. Aktorka co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których pozuje z mężem lub z pociechami, czasem dodaje kadry z opalania się, nie wstydząc się fikuśnych strojów kąpielowych.

Jej najnowsze zdjęcie znad brzegu Oceanu Atlantyckiego tym bardziej przykuło uwagę fanów. Aktorka na wietrzną pogodę ubrała się idealnie – wyposażyła się w długi sweter, lecz pod spód założyła żółty satynowy top. Na zdjęciu widać, jak jedno z ramiączek filuternie opada i okazuje się, że Katarzyna Cichopek nie ma stanika. Mama dwójki dzieci nie wstydzi się chodzić bez tej, wydawałoby się, tak potrzebnej kobietom części garderoby. W końcu ma urlop i może pozwolić sobie na odrobinę „wolności” i swobody.

Fani nie tylko zachwycili się zdjęciem i odwagą aktorki, ale też wyrazili zaniepokojenie

Fani nie tylko zachwycali się stylizacją – panie pytały się, skąd Katarzyna Cichopek ma takie świetne buty i z jakiej firmy jest długi szary sweter. Inni doradzali interesujące miejsca, które aktorka powinna odwiedzić, niektórzy zboczyli ze ścieżki zachwytów i przypominali o panującym koronawirusie. Pojawiły się pytania, czy aktorka nie boi się podróżować na wyspy w obliczu zagrożenia i czy aby na pewno jest tam bezpiecznie. Jednak na żaden z tych komentarzy internauci nie dostali odpowiedzi.

Komentarze