Informacje o ciąży królowej życia potwierdzone. Dagmara nie może opanować szczęścia

Ciąża w programie „Królowe życia” została oficjalnie potwierdzona. Wszyscy fani czekali na tę wiadomość, a dziś mogą się cieszyć razem z przyszłą mamą. Dagmara Kaźmierska nie może opanować się ze szczęścia.

Ciąża uczestniczki programu „Królowe życia” od wielu miesięcy wywołuje wiele emocji. Dziś okazuje się, że przypuszczenia się potwierdziły i jedna z królowych, niebawem powita na świecie swoje dziecko. Nie tylko fani cieszą się razem z przyszłą mamą, ale i cała ekipa programu, która bardzo mocno jej kibicowała.Ciąża w programie „Królowe życia” 

Od kiedy tylko w TTV pojawił się program „Królowe życia” widzowie spekulowali, że Dagmara Kaźmierska jest w ciąży. Kobieta, która jest już mamą Conana,  jednym z odcinków pokazana była podczas robienia testu ciążowego. Test dał wynik negatywny, a Dagmara ze smutkiem przyznała, że cieszyłaby się, gdyby ciąża się potwierdziła. Jednak teraz okazuje się, że w programie „Królowe życia” jedna z uczestniczek zostanie mamą. Ciąża jest dla niej fantastyczną wiadomością, na którą czekała już od dłuższego czasu. Widzowie nie mogą doczekać się, kiedy na ekranach zobaczą pięknego maluszka. 

Ciąża została oficjalnie potwierdzona. Królowa życia będzie miała dziecko

Dagmara Kaźmierska nie mogła opanować radości, kiedy dowiedziała się, że niebawem na świecie pojawi się maluszek. Jej serdeczna przyjaciółka, Edzia, podzieliła się z nią wiadomością, że jest w ciąży. Wiadomość zaskoczyła nie tylko Dagmarę Kaźmierską, ale i widzów, którzy już nie mogą się doczekać, kiedy w programie „Królowe życia” zobaczymy małe dziecko. 

Komentarze