6-latek zjadł ciastko bez pozwolenia. Tata przygotował mu ohydną i skandaliczną karę, chłopiec zmarł

Tata potraktował swoje dziecko w najgorszy bestialski sposób. Ani razu nie zwątpił w podjętą decyzję. Choć chłopiec krzyczał, płakał i przepraszał, ojciec nie ugiął się i nadal wyżywał na dziecku.

Tata nie miał żadnych zahamowań, aby wymierzyć własnemu synowi karę za zjedzenie zwykłego ciastka. Zaledwie 6-letni chłopiec umierał w męczarniach, jak można było tak postąpić z bezbronnym dzieckiem?

Tata znęcał się nad synem, a matka wcale nie oponowała

Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie – tata z synem wybrali się na biwak, aby wspólnie spędzić czas. 6-latek był zachwycony, uwielbiał wycieczki na łono natury, interesował się przyrodą i uczył się przy tym podstaw survivalu. 50-letni Mauricio Alejandro Torres zabrał na biwak nie tylko 6-letniego Maurice’a, ale także mamę chłopca. W pewnym momencie 6-latek chwycił za kawałek ciastka i je zjadł. Tata malucha był tym ogromnie rozwścieczony.Postanowił ukarać syna i wziął to, co miał akurat pod ręką. Padło na patyk – ściągnął synowi spodnie i po prostu z całej siły wsadził mu go w pupę. Matka Maurice’a nie zareagowała, aby mąż puścił syna, zamiast tego przyłączyła się do tortur. Kobieta miała zmuszać dziecko do ćwiczeń i popychać na ziemię, powodując jeszcze większe i poważniejsze obrażenia chłopca. Nie wiadomo, jak doszło do tego, że 6-latek krótko potem został przewieziony do kliniki medycznej „Bella Vista” w Arkansas. Niestety, chłopca nie dało się uratować – bezpośrednie obrażenia nie były przyczyną zgonu, a zakażenie bakteryjne. Doznał szoku septycznego.

Przestraszona matka od razu przyznała się do winy, a sąd zadecydował o karze dożywocia. Z kolei ojciec za bestialstwo został skazany na karę śmierci, jednak potem sąd w Arkansas zreflektował się, że kara śmierci może być wykonana jedynie w stanie, w którym nastąpiło do zbrodni – rodzina biwakowała w Missouri. Choć do śmierci chłopca doszło 28 marca 2015 roku, to 27 lutego bieżącego roku ojciec 6-latka ponownie stanął przed sądem. Teraz grozi mu dożywocie lub śmierć, jeśli sąd orzeknie morderstwo lub od 5 do 20 lat pozbawienia wolności, jeśli będzie mowa jedynie o pobiciu.

– To historia znęcania się, tortur i morderstwa sześcioletniego dziecka. Cierpiał na zespół chronicznego wykorzystywania dzieci. Zdjęcia, które zobaczycie, są wstrząsające – mówił w sądzie prokurator. Okazało się, że 6-latek mógł być wykorzystywany już od 4. roku życia. Oskarżony 50-latek dwukrotnie znalazł się w kręgu zainteresowania Departamentu ds. Opieki Społecznej w Arkansas, ponieważ zajmowano się jego nadużyciami i znęcaniem się nad żoną i dzieckiem.

Komentarze