Zdjęcia córki Małysza są przerażające. Jedni nie mogą na nie patrzeć, drugim się podobają

Córka jednego z najlepszych polskich sportowców wystąpiła niedawno wspólnie ze skoczkiem i jego żoną w reklamie sieci „Play”. Niedługo później fani Adama Małysza odkryli, czym zajmuje się dorosła już kobieta. Zdjęcia, które publikuje w internecie, są dla jednych przerażające, a dla innych zaskakujące.

Adam Małysz jest jednym z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wybitny sportowiec przeszedł już na zawodniczą emeryturę, a od 2016 roku pozostaje dyrektorem-koordynatorem kadry narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w ramach Polskiego Związku Narciarskiego. Widzowie TVP widują go również na ekranach telewizorów w roli komentatora konkursów.

Skoczek w czerwcu 1997 roku ożenił się z Izabelą Polok, z którą do dziś pozostaje w związku. Małżeństwo doczekało się córki, która przyszła na świat kilka miesięcy po ich ślubie. Karolina Małysz skończy w tym roku 23 lata. Dziewczyna długo unikała mediów i nie chciała budować swojego wizerunku na sukcesie taty, jednak kilka miesięcy temu cała rodzina wzięła udział w kampanii reklamowej sieci „Play”, a kibice skoczka zainteresowali się życiem młodej kobiety. Okazało się, że córka sportowca ma bardzo ciekawe zainteresowania. Zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie wzbudziły spore poruszenie wśród internautów. Nie wszyscy są w stanie patrzeć na fotografie Karoliny Małysz.

Komentarze