Wściekły Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał. Poszło o Jana Pawła II

Tadeusz Rydzyk nie dał rady, musiał powiedzieć co myśli. Mężczyzna jest wściekły, jego słowa o Janie Pawle II wstrząsnęły wiernymi.

Tadeusz Rydzyk nie zdołał się powstrzymać, jest bardzo rozczarowany i wściekły. Mężczyzna nie wytrzymał i wypowiedział kilka mocnych słów do wiernych, poszło o Jana Pawła II. Jego kontrowersyjne wystąpienie poruszyło wiele osób.

Słynny ksiądz wygłosił przemówienie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, którą sam założył. W sobotę odbywała się tam konferencja pt. „Perspektywy dla polskiego rolnictwa”. Tadeusz Rydzyk wyznał, że jest bardzo zły z powodu zatracania pamięci o Janie Pawle II.

– Akurat jest 100 lat od urodzin Jana Pawła II. Zobaczcie państwo – wymazują Jana Pawła II. Wymazują! I w Polsce znajdują się już tacy. Na uczelniach, może mnie słyszy ktoś, od kogo zależą uczelnie, są, o zgrozo – studia genderowe. No co to jest? To wprowadzanie w nienormalność, wbrew naturze – grzmiał Tadeusz Rydzyk w czasie wystąpienia na konferencji w Toruniu.

Według Tadeusza Rydzyka, polskie uczelnie promują nieprawidłowe treści

Mężczyzna jest rozczarowany, bo w jego opinii w Polsce coraz bardziej zapomina się o Janie Pawle II i jego dziedzictwie.

– To się zawsze nazywało „zboczenia”! Ale studia genderowe… Na to dają pieniądze Polacy, katolicy też! Ale nie ma dziedzictwa Jana Pawła II, największego z rodu Słowian, Polaków. Dlatego, że może w sutannie? – dodał znany ksiądz.

Komentarze