Na dywanie leży telefon. Tylko 2% osób potrafi go znaleźć bez podpowiedzi

Ta zagadka to świetny test na spostrzegawczość, któremu jednak jest w stanie podołać zaledwie 2% osób. Niemal nikomu nie udaje się znaleźć leżącego na dywanie telefonu.

Powyższa zagadka to absolutny hit internetu, który użytkownicy portali społecznościowych nieustannie przesyłają między sobą. Internauci próbują zmierzyć się ze znajomymi czy też rodziną, by sprawdzić kto z nich jest bardziej spostrzegawczy. Nie sposób zaprzeczyć, że z pozoru zwykłe zdjęcie może budzić wiele skrajnych emocji. Koniecznie spróbujcie swoich sił i przekonajcie się, czy wam uda się odnaleźć telefon. 

Zagadka z telefon może doprowadzić do frustracji. Zaledwie 2% osób znalazło go bez podpowiedzi 

Dokładniej przyjrzyj się wyżej zamieszczonej fotografii i zastanów się, czy widzisz na niej telefon komórkowy. Dla ułatwienia zdradzamy, że nie musisz wcale doszukiwać się starego, przedpotopowego telefonu z klapką czy klawiaturą, które były naprawdę małe. Mowa o nowoczesnym, sporych rozmiarów smartfonie, który bez problemu powinien rzucić ci się w oczy. Wciąż go nie widzisz? 

Nieprzerwanie patrz na dywan i spróbuj znaleźć na nim element niepasujący do reszty. Jeżeli nadal nie udało ci się odnaleźć telefonu raczej nie zdziwi cię fakt, że bez żadnej podpowiedzi udało się go znaleźć zaledwie 2% internautów. Trzeba być niezwykle spostrzegawczym, by go dostrzec, a i tak zajmuje to dłuższą chwilę. Nie przejmuj się zatem jeśli potrzebujesz nieco więcej czasu. 

Jeśli jednak wciąż go nie widzisz, podpowiadamy, że szukać powinieneś w pobliżu stolika. Tuż obok jego nóg widać element niepasujący do całej reszty dywanu. Musisz naprawdę dobrze wytężyć swój wzrok, kierując go w prawą stronę. Teraz dostrzeżenie smartfonu nie powinno być dla ciebie żadnym problemem. Dla tych, którym mimo wszystko nie udało się znaleźć telefonu niżej zamieszczamy odpowiedź. Uwaga, możecie przeżyć szok. 

Komentarze