Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? W sieci pojawiły się porażające informacje

Małgorzata Rozenek wcale nie jest w ciąży? Choć celebrytka powinna urodzić swoje dziecko już niebawem, w mediach pojawiły się spekulacje, jakoby jej błogosławiony stan nie był prawdą.

Małgorzata Rozenek długo starała się wraz z mężem o wspólnego potomka. Gwiazda co prawda jest już mamą dwójki cudnych chłopców, jednak zapragnęła, by wczesnym rodzicielstwem móc cieszyć się raz jeszcze, a radość podzielić z ukochanym, dla którego dziecko ma być pierwszym. Majdanowie nie ukrywali, że po długich staraniach zgłosili się do kliniki in vitro, z której Małgosia korzystała przy dwóch poprzednich ciążach. Starania w końcu przyniosły sukces, a kilka tygodni temu para z dumą obwieściła, że spodziewa się potomka. Przed celebrytką już tzw. ostatnia prosta i chyba nikt nie spodziewał się, że właśnie w tym momencie pojawią się plotki głoszące, że wszystko jest nieprawdą. 

Fani dziennikarki nie kryli radości, gdy dowiedzieli się, że ich ulubienica po raz trzeci zostanie mamą. Jeszcze bardziej cieszył ich fakt, że Małgorzata Rozenek nie ma zamiaru ukrywać ciążowych krągłości, płci dziecka, a nawet typowanego przez nią i Radosławaimienia. Wiadomo zatem, że niedługo na świecie pojawi się chłopiec, który najprawdopodobniej otrzyma imię Edward, choć ostateczną decyzję celebrytka zostawia na sam koniec.

Tymczasem w sieci, pod postami gwiazdy TVN-u, pojawia się coraz więcej komentarzy, w których internauci zarzucają jej oszustwo. Coraz szersze grono obserwatorów Małgosi uważa, że ta tak naprawdę ciążę udaje, a dziecko urodzi surogatka. Jedna z fanek wspomniała o specjalnej firmie, która zajmuje się podobnymi przypadkami. 

– W UK jest firma, która zajmuje się paniami, które są niby w ciąży, tzn. nie chcą pokazać, że nie są w ciąży, a dziecko urodzi surogatka – napisała internautka. 

To jednak nie koniec, bowiem spore też grono zauważa, że ciążowe krągłości Rozenkowej raz są, a raz ich nie ma. Baczne oko fanek Małgosi dopatrzyło się, że choć na publikowanych w sieci zdjęciach brzuszek jest już dość spory, na fotkach z lotniska, czy w czasie wizyty w „Dzień Dobry TVN„, jakby go nie było. Twierdzą, że to kolejne dowody na to, że celebrytka tylko udaje. Sama zainteresowana stroni jednak od komentowania plotek, ciesząc się błogosławionym stanem i pokazując coraz więcej zdjęć z przygotowań do narodzin maleństwa. Na szczęście Małgosia może również liczyć na grono wielbicielek, które stają w jej obronie i jasno dementują wszystkie spekulacje o kłamstwie. Bo trzeba przyznać, że takie komentarze są tylko szukaniem dziury w całym.

Komentarze