Kobieta ma przepiękną twarz, ale prawdziwym fenomenem są jej oczy. Trudno się nie zakochać, są zjawiskowe!

Makijaż nie jest potrzebny tej kobiecie. Ma inną naturalną cechę, która sprawia, że nie można odwrócić uwagi od jej twarzy. Jej oczy mają niecodzienną, hipnotyzującą barwę. Zobaczcie kobietę, która elektryzuje spojrzeniem.

Odpowiedni makijaż u kobiety może sprawić, że wszystkie spojrzenia skierują się w jej stronę. Niektórzy jednak mają wyjątkowe szczęście i rodzą się z charakterystyczną urodą. Nietuzinkowe cechy wyglądu są bardzo pożądane. Wystarczy spojrzeć na najbardziej znane modelki. Wiele z nich miało w sobie coś, co wymykało się popularnym kanonom piękna. Karierę na wybiegu robiły nawet kobiety z bielactwem.

Makijaż nie ma nic wspólnego z powalającą urodą Alexandry Daddario. Kobieta o czeskich korzeniach, urodzona w USA może pochwalić się niezwykłą barwą tęczówek. Wystarczy przejrzeć jej profil na Instagramie, żeby zrozumieć, dlaczego zwyciężyła w rankingu najpiękniejszych oczu świata. Ich błękitna barwa może przypominać oczy podobne do tych, które zobaczymy u psów rasy husky czy malamut.

Komentarze