Kilka dni trwały poszukiwania jej 2-letniej córki. Znaleźli ją, a mama zobaczyła, kto był przy niej cały czas i wybuchła płaczem

Pies zniknął z podwórka, po pewnym czasie kobieta zorientowała się, że w domu nie ma również jej wnuczki. Sprawę zgłosiła na policję, dziecka szukali wszyscy okoliczni mieszkańcy.

Pies był bardzo przywiązany do 2-latki. Kiedy dziadkowie dziewczynki zorientowali się, że nie ma jej w domu, wpadli w panikę. Natychmiast powiadomili policję, która rozpoczęła szeroko zakrojone poszukiwania. Z każdą godziną rodzina traciła nadzieję, że 2-latka zostanie odnaleziona cała i zdrowa.

Pies zniknął wraz z dzieckiem

Dziadkowie Charlee Campbell nie mają pojęcia, w jaki sposób dziewczynka wydostała się z domu. Kiedy zauważyli, że 2-latka, którą rodzice zostawili pod ich opieką zniknęła, natychmiast powiadomili policję. Funkcjonariusze zorganizowali akcję poszukiwawczą, w którą zaangażowali się również okoliczni mieszkańcy. Dzień i noc przeczesywali okolice domu rodziny z Lebanon Junction w stanie Kentucky, jednak dziewczynka przepadła bez śladu.

Po dwóch dniach rodzina zaczynała tracić nadzieję, że dziecko odnajdzie się całe i zdrowe, jednak zdarzył się prawdziwy cud. Lokalna telewizja WISTV podała, że dziewczynka została znaleziona przez jednego z sąsiadów rodziny.

Pies wrócił do domu chwilę po tym, jak 2-latka znalazła się pod opieką sąsiada

Mężczyzna miał zauważyć 2-latkę na swoim tarasie w trakcie odmawiania modlitwy za jej odnalezienie. Sąsiad natychmiast zajął się dzieckiem i powiadomił policję oraz rodzinę Charlee. W tym samym czasie, do domu dziadków dziewczynki wróciła ich suczka, Penny.

Dziecko trafiło na badania do szpitala, było odwodnione i pokąsane przez komary i kleszcze, jednak nie odniosło żadnych poważnych obrażeń. Rodzina jest przekonana, że to wszystko dzięki ich czworonożnemu pupilowi, który miał cały czas przebywać z 2-latką w lesie, pilnować jej i ostatecznie doprowadzić do domu sąsiada. Babcia dziewczynki jest dumna ze swojego czworonoga i zawdzięcza mu życie wnuczki.

Komentarze