Co jej się stało? W sieci pojawiło się zdjęcie Dagmary z Królowych życia, wygląda niepokojąco!

Królowe życia” przyniosły jej niebywałą rozpoznawalność i pozwoliły rozwinąć skrzydła w świecie show-biznesu. Dagmara Kaźmierska szybko stała się najbardziej wyrazistym ptakiem programu, zjednując sobie grono wiernych sympatyków. Mimo swojej mrocznej przeszłości, gwiazda może liczyć na ich wsparcie. Ci natomiast starają się jak najlepiej poznać ulubienicę, wciąż dociekając najskrytszych szczegółów z jej życia. Jedno z ostatnich zdjęć, do których zapozowała, mogło ich jednak zaniepokoić. 

„Królowe życie” okazały się absolutnym hitem, co w głównej mierze stacja TTV zawdzięcza swojej największej gwieździe, Kaźmierskiej. Charyzmatyczna i szczera do bólu mama Conana przypadła widzom do gustu, a jej życiowe perypetie niejednokrotnie rozbawiły ich do łez.

Choć Dagmara chętnie prowadzi swoje instagramowe konto, gdzie pokazuje najciekawsze wątki zza kulis programu, rzadko kiedy wspomina tam dawne czasy. Nie jest tajemnicą, że Kaźmierska ma za sobą mroczną przeszłość, do której dziś stara się podchodzić z dystansem. Mimo iż ona sama niechętnie wraca pamięcią do starych lat, są osoby, którym sprawia to o wiele większą przyjemność. Przyjaciółka Dagmary postanowiła podzielić się w sieci niepokojącym dość zdjęciem sprzed aż 20 lat. 

Komentarze