Burza po zdjęciach Roksany Węgiel w skąpym stroju. Wiele osób oburzonych zachowaniem 15-latki

Roksana Węgiel zamieściła w sieci zdjęcia, które wstrząsnęły internautami. Burza, która pojawiła się komentarzach, świadczy o tym, jak wiele osób jest oburzonych zachowaniem 15-letniej dziewczyny.

Roksana Węgiel jest jedną z młodszych gwiazd, które w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Razem z Viki Gabor są najczęściej słuchanymi młodymi wykonawcami w kraju. Nieustanna obecność w mediach powoduje, że młode piosenkarki, często pojawiają się w wyzywających strojach i makijażach. Kiedy w sieci pojawia się mniej typowa fotografia, natychmiast pojawia się wielkie oburzenie. Tym razem ofiarą internetowego hejtu padła Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel odpoczywa na słonecznej Dominikanie

Roksana Węgiel wyjechała z Radiem Eska na Dominikanę, gdzie znana rozgłośnia radiowa bawi się w towarzystwie polskich gwiazd, a także szczęśliwych słuchaczy. Młodej artystce na wyjeździe towarzyszą tata i młodszy brat. Po zdjęciach, które pojawiają się w mediach społecznościowych, widać, że cała rodzina miło spędza czas.

Wyjazd do ciepłego miejsca sprawił, że Roksana Węgiel zrezygnowała z makijażu, wybiera też letnie, skąpe stroje, co nie przypadło do gustu internautom. W sieci natychmiast pojawiło się wiele uwag dotyczących tego, jak wygląda.

Skąpy stój młodej artystki. Roksana Węgiel zaskoczyła internautów

Zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie, pokazują, że młoda piosenkarka nie zamierza zawracać sobie głowy makijażem czy strojem i zdecydowanie bardziej woli poświęcić ten czas, by się bawić ze swoim bratem. Jednak fani, którzy komentują zdjęcia 15-latki, od razu zauważyli, że ubiór dziewczyny jest niestosowny. 

Roksana Węgiel bez scenicznego makijażu wygląda wyjątkowo uroczo, co także nie uszło uwadze komentujących jej wakacyjne zdjęcia. Wiele pochwał zebrała także nowa fryzura młodej dziewczyny. Roksana Węgiel postawiła na dwa warkocze z kolorowymi pasemkami.

Komentarze