20-latka wzięła ślub ze swoim martwym ukochanym. Zdjęcia z ceremonii przerażają!!!

Ten ślub na długo zapadnie w pamięci internautów, jednak wcale nie za sprawą romantycznych chwil państwa młodych. Aż trudno uwierzyć kim okazał się wybranek 20-latki.

Ślub jest marzeniem wielu dziewczynek, które już od najmłodszych lat marzą o poznaniu księcia z bajki, włożeniu białej sukni księżniczki i powiedzeniu sakramentalnego „tak”. Ceremonia jest zazwyczaj magiczną nie tylko dla samych państwa młodych, ale również ich bliskich, którzy mają możliwość towarzyszyć im w tym niepowtarzalnym momencie. Tym razem trudno jednak mówić o miłych wspomnieniach.

20-letnia Felicity Kadlec od dzieciństwa pasjonowała się tematyką zombie, a jako mała dziewczynka, zamiast jak rówieśniczki bawić się lalkami Barbie, ona bawiła się lalkami przypominającymi umarłych ludzi. W swojej kolekcji posiadała ich już kilka, jednak tylko jedną darzyła największą sympatią. „Zombie mężczyzna„, który otrzymał imię Kelly Rossi, ma według niej 37 lat i… jest miłością jej życia. Kobieta opiekowała się nim jak bliską osobą, choć o łączącym ich uczuciu nie mówiła głośno. Związek skrywała do niezwykle tragicznego momentu, w którym zmarł jej ojciec

Wówczas 20-latka postanowiła ujawnić relację łączącą ją z zombie lalką, a nawet podzielić się czymś jeszcze. Czymś o wiele bardziej szokującym niż miłość do lalki. Felicity obwieściła wśród najbliższych, że ona i Kelly zamierzają się pobrać. Choć niektórym może być trudno w to uwierzyć, ślub miał miejsce blisko 2 lata temu. Huczna ceremonia w otoczeniu bliskich, biała suknia 20-latki i elegancki pan młody nie wzbudzałyby tak dużego poruszenia gdyby nie fakt, że jej ukochany był martwy, a do tego wykonano go z plastiku. 

Komentarze