20-latka ważyła 120 kilo, była uzależniona od McDonalda. W jednej chwili zmieniła swoje życie, niewiarygodne jak dziś wygląda!

Dieta złożona głównie z McDonalda doprowadziła kobietę do monstrualnej wagi. Jeden dzień zdecydował o tym, że zmieniła całe swoje życie.

Dieta oparta na fast foodach sprawiła, ze organizm kobiety był w tragicznym stanie. 20-latka ważyła ponad 12 kilogramów, a jej waga wciąż rosła. Pewnego dnia wydarzyło się coś, co zupełnie zmieniło jej życie. Dzisiaj trudno ją rozpoznać, przeszła ogromną metamorfozę

Dieta z McDonalda sprawiła, że kobieta ważyła ponad 120 kilogramów

Talicia Lees miała 20 lat i ogromny problem z uzależnieniem od jedzenia z McDonalda. Niezdrowa dieta doprowadziła jej organizm do ruiny, młoda kobieta ważyła ponad 120 kilogramów. Z fast foodów składała się większość jej posiłków.

– McDonald’s było moim ulubionym miejscem. Czułam się, jakbym nigdy nie była pełna. Miałam obsesję na tym punkcie – powiedziała Australijka w rozmowie z „Daily Mail”.

W pewnym momencie młoda kobieta ważyła już ponad 140 kilogramów, a jej waga wciąż rosła. Kiedy została wyrzucona z wesołego miasteczka, postanowiła zawalczyć o swoje ciało. Okazało się, że nie była w stanie zmieścić się na żadnej atrakcji w parku rozrywki, pomimo usilnych starań personelu.

– Pracownica próbowała zapiąć uprząż, ale nie zatrzasnęła się na swoim miejscu. Nie zapięłaby tego bez względu na to, jak bardzo się starała – wyznała Talicia. 

Zmiana diety zdziałała cuda, kobieta zmieniła się nie do poznania

To doświadczenie sprawiło, że kobieta postanowiła wprowadzić zmiany w swoim życiu. Australijka udała się do lekarza, który stworzył dla niej odpowiednią dietę. Pożegnała się na dobre z fast foodem, zaczęła zdrowo się odżywiać i zupełnie zmieniła swoje życie.

Dziś kobieta jest niemal nie do poznania. Talicia schudła 51 kilogramów i nie ma zamiaru na tym poprzestawać. Dieta w połączeniu z regularnym treningiem spowodowała ogromną metamorfozę, z której dziewczyna jest bardzo dumna.

 – Teraz mój organizm nie tylko lepiej funkcjonuje, ale też zdecydowanie lepiej wyglądam – napisała Talicia.

Komentarze