Urocza papużka skryła się wśród soczystych mango. Tylko nieliczni potrafią znaleźć ją w 5 sekund

To zwierzę jest prawdziwym mistrzem gry w chowanego. Papuga ukryła się wśród soczystych owoców mango. Znalezienie ptaka większości użytkowników internetu zajmuje trochę czasu. Jak szybko jesteście w stanie ją odnaleźć?

Odpowiednie ubarwienie sprawia, że zwierzę może wtopić się w tło i stać się niewidzialne, a przynajmniej niezauważalne. Tak samo jest z tą papugą. Pewnie po spojrzeniu na obrazek, pomyśleliście – jaka papuga? Tą, która ukryła się wśród soczystych owoców mango. Niewielu internautów potrafiło znaleźć ptaka za pierwszym razem.

Papuga to zwierzę, które charakteryzuje się żywym i różnokolorowym ubarwieniem. Mogłoby się wydawać, że tak jaskrawe kolory sprawiają, że łatwo zauważyć te ptaki. Nic bardziej mylnego. Papugi mogą być bardzo trudne do znalezienia wśród egzotycznych kwiatów i roślin. Ten mały spryciarz dobrze o tym wie i dlatego ukrył się wśród kolorowych owoców mango. Jesteście w stanie go znaleźć? Większość internautów miało z tym spory problem.

Zwierzę ukryte między owocami mango

Obrazek, na który patrzycie, przedstawia zwierzę na tle barwnych owoców mango. Tej papudze musi naprawdę zależeć na tym, aby pozostać niezauważoną, ponieważ jej kryjówka to dzieło godne największych mistrzów gry w chowanego. Ptak wykorzystał ubarwienie swojego upierzenia i wręcz zlał się z tymi słodkimi owocami.

Mało kto dostrzega zwierzę na pierwszy rzut oka. Stanowi to jedynie dowód na to, jak inteligentnymi stworzeniami są ptaki. Zresztą to nie jedyne zwierzęta, które potrafią doskonale wtapiać się w otoczenie. Oczywiście kameleonom przychodzi to dużo łatwiej, ponieważ ich skóra potrafi zmieniać kolor, jednak niezwykłym sprytem wykazują się także koty a nawet ryby. Te stworzenia instynktownie potrafią znaleźć miejsca, które wykorzystują jako kryjówki. Dlatego choćby trudno znaleźć błazenki – ryby chowające się w kolorowym ukwiale.

Czas mija, a zwierzę nadal pozostaje ukryte gdzieś między owocami mango. Spróbujcie znaleźć tą sprytną papugę. Jest to trudne, ale wykonalne zadanie. Wystarczy chwila skupienia i na pewno uda wam się dostrzec schowanego ptaka.

Komentarze