Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć

Psy potrafią schować się w tak absurdalnych miejscach, że czasem wręcz trudno w to uwierzyć. Większość czworonogów lubi jednak sprawiać swoim właścicielom figle i w magiczny sposób wtapiają się w otoczenie.

Psy czasem mogą wyprowadzić z równowagi. Właściciele mają ogromny problem z odnalezieniem swoich pupili, kiedy stapiają się z otoczeniem: czarny jamnik na czarnych kafelkach lub puchaty biały pies leżący na równie puchatym jasnym dywanie świetnie się bawią, kiedy my siwiejemy z obaw o niego. Ten pies zdecydował się schować w stadzie owiec. Znajdziesz go w ciągu minuty? Poniżej tekstu znajduje się zdjęcie w pełnej rozdzielczości oraz rozwiązanie.

Psy uwielbiają zabawę w chowanego

Pora na zagadkę, aby rozruszać umysły i zapewnić sobie chwilę dobrej zabawy. Zdjęcie stada owiec, w którym ukrył się pies, zostało zrobione zimą, na tle pasma w południowo-zachodniej części stanu Wyoming w USA. Bardzo popularne są tam psy pasterskie – postawne, najczęściej białe psiska, które pomagają zaganiać bydło i owce.

Duże psy pasterskie, takie jak nasz psotnik, są zwykle wykorzystywane do ochrony owiec. Często od szczeniaka poznają nowych „znajomych” – w ten sposób niesamowicie zżywają się z nimi i są bardzo tolerancyjne dla ich niektórych dziwnych zachowań. Rasy takie jak te były hodowane zwłaszcza po to, by wyhodować idealnie białego, puszystego i tolerancyjnego psa, który z łatwością mógłby zmieszać się ze stadem – w ten sposób pasują do siebie i nie płoszą owiec. Przez to kojoty nieraz pomyliły owcę z psem.

ROZWIĄZANIE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.