Zostawiła w domu męża samego z dzieckiem. Kiedy wysłał jej to nagranie, była wstrząśnięta!

Eric i Priscilla 6 grudnia 2014 roku zostali dumnymi rodzicami uroczego synka – Jack’a. Pojawienie się nowego członka w rodzinie stało się źródłem ogromnej radości. Podobnie, jak dla większości świeżo upieczonych rodziców, moment powrotu do pracy i kilkugodzinna rozłąka z dzieckiem okazała się niezwykle trudna.

W przypadku naszych bohaterów, po 6 tygodniach od urodzenia, do pracy wróciła Priscilla. Kobieta bardzo źle znosiła rozłąkę z synkiem, dlatego też Eric, który został w domu z dzieckiem, postanowił pomóc ukochanej. Kreatywny tata zdecydował, że zrobi wszystko, aby Priscilli nie umknęły cenne chwile z życia Jack’a.

Rok ojcostwa ukazany w zupełnie inny sposób

Co zrobił mężczyzna? Otóż stworzył filmiki przy wykorzystaniu aplikacji „dubsmash”, które prezentują przeróżne chwile z życia jego i Jack’a. W nagraniach można znaleźć zarówno momenty kiedy to Jack je brokuły, uśmiecha się, złości i płacze, czy też po prostu spędza czas ze swoim tatą.

Mężczyzna do każdej ze scen, podkłada konkretną piosenkę lub cytat. Połączenie sytuacji z życia codziennego ukochanych osób plus świetnie dopasowane teksty i piosenki tworzą genialną kombinację.

Nic więc dziwnego, że nagrania Eric’a bardzo podobają się jego ukochanej, która w ten sposób nie traci cennych chwil z życia swojego synka.

Świetnie się bawiłem, a jednocześnie był to doskonały sposób, aby nawiązać z nim więź i dowiedzieć się jak być ojcem i co robić z dzieckiem kiedy zostajesz z nim sam na sam

Nie muszę chyba dodawać, że film Eric’a robi furorę w sieci. Koniecznie daj znać, czy Tobie również się spodobał!


https://youtu.be/xFG5vhVHikA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.