Jak można zrobić sobie tak wielką krzywdę? Wydała ponad 300 tysięcy złotych, żeby być „kobietą idealną”, jej wygląd przed operacjami jest powalający

Kobieta zawsze pragnie wyglądać dobrze. W społeczeństwie przyjęło się, że musi być zadbana, powinna dobrze wyglądać,mieć piękną cerę oraz włosy. Tego samego pragnęła ta kobieta, która wydała ponad 300 tysięcy, by się upiększyć. To jak wyglądała przed operacjami jest szokujące.

Kobieta, która postanowiła upiększyć się operacjami plastycznymi, wydała na nie 300 tysięcy i najwidoczniej nie zamierza przestać. Zrobiła sobie 2 liposukcje, operacje piersi, operację nosa i 150 zastrzyków na powiększenie ust i policzków. Kobieta niczym nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Aż ciężko uwierzyć, kim była przed operacjami. 

Operacje plastyczne mogą być bardzo pomocne, jeżeli pomagają nam pozbyć się defektu, który negatywnie wpływa na nasze poczucie wartości lub jakość życia. Jednak wiele osób, gdy zacznie eksperymentować z wyglądem, traci kontakt z rzeczywistością i poprawia każdą część ciała, wydając na to setki tysięcy złotych. Tak było i w przypadku Fulvii Pellegrino. Odmieniała swój wygląd do tego stopnia, że zaczęła prezentować się karykaturalnie. 

Jej marzeniem było wyglądać jak amerykańska transseksualna gwiazda porno, Allanah Star, dlatego kobieta wydała setki tysięcy euro, żeby się do niej upodobnić. Na tym jednak nie poprzestała i zaczęła eksperymentować z kolejnymi operacjami. Nie to jest jednak najbardziej szokujące w tej historii.

Fulvia była kiedyś mężczyzną, który miał żonę.

Przez operacje straciła wszystko 

Fulvia, a właściwie Fulvio Pellegrino, urodził się w rodzinie pastora. Miał dwóch braci i wychowywany był w religijnej rodzinie. Chłopiec od najmłodszych lat wiedział, że coś jest z nim nie tak. Uważał, że urodził się w złym ciele i tak naprawdę jest kobietą. Obawiając się jednak opinii ze strony rodziny, ukrywał swoje prawdziwe ja. Żył jak normalny mężczyzna: polował, kupował drogie samochody, upijał się z kolegami. Mając 24 lata poznał lekarkę, z którą wkrótce wziął ślub. Po kryjomu Fulvio wciąż prowadził drugie życie: chodził do klubów gejowskich, a gdy nikogo nie było w domu przebierał się w kobiece ubrania i robił sobie makijaż.

Po 16 latach wspólnego życia, postanowił jednak wyznać żonie, kim jest i jakie prowadzi życie. Chciał przejść korektę płci. Co ciekawe, żona nie zostawiła go, ale powiedziała, że będzie go wspierać. Przy pomocy psychologa, trwała z nim podczas jego przemiany, a także podczas wszystkich operacji plastycznych. Obecnie żyją raczej jak siostry, bowiem Marisa nie jest homoseksualna i nie odczuwa pociągu do byłego męża, który teraz jest kobietą. 

Fulvia straciła wszystko. Rodzina wyparła się jej, sprzedała dom i samochody, żeby móc zapłacić za wszystkie operacje. Pozostała przy niej tylko Marisa. Fulvia jest przekonana, że wygląda bardzo dobrze. 


Fulvio przed operacjami i zmianą płci

z żoną Marisą

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.