Mama usłyszała w słuchawce krzyk dziecka. Natychmiast wróciła do domu, spojrzała na maluszka i zamarła

Mama spanikowała, natychmiast wróciła do domu. Dziecko wyglądało przerażająco

Mama w życiu nie pomyślałaby, że może spotkać ją taki koszmar. Kiedy zobaczyła swojego synka, nogi się pod nią ugięły, a łzy napłynęły do oczu. Tak bardzo chciała mu ulżyć, lecz nie była w stanie – dziecko nadal zanosiło się płaczem.

Mama postanowiła znaleźć chwilę czasu tylko dla siebie i oddała rocznego synka, Lucasa, pod opiekę swojemu chłopakowi. Udało jej się odetchnąć poza domem i kiedy wchodziła do auta, była zadowolona – takiego wieczoru dla samej siebie nie miała od urodzenia dziecka.

Przed odpaleniem samochodu zadzwoniła jeszcze do swojego chłopaka, aby poinformować, że niedługo zjawi się w domu. Wtedy po drugiej stronie słuchawki usłyszała krzyk rodem z horroru – to jej syn zaczął w jednym momencie płakać i piszczeć z bólu.

Niewiele myśląc, natychmiast popędziła do domu, po drodze zapewne łamiąc przepisy ruchu drogowego. Chodziło o zdrowie i życie jej dziecka. Otwierając drzwi do mieszkania zobaczyła chłopca z okropnie wykrzywioną twarzą oraz spuchniętymi, wręcz bordowymi ustami.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.